Manipulácia bremien a požičovňa strojov

O nás

Firma Rollers MV s.r.o. vznikla v roku 2015 ako malá firma s ponukou nožnicových elektrických pracovných plošín na prenájom. Postupne sa rozširovala a dnes už okrem prenájmu nožnicových plošín ponúkame aj dieselové, aj kĺbové, i teleskopické plošiny. Na prenájom, okrem iných strojov, ponúkame i rotačné teleskopické manipulátory. K našim službám patrí tiež sťahovanie ťažkých bremien (sťahovanie výrobných liniek, technológií a strojov).

Sme rodinnou firmou, ktorá chce byť spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov.

Naša firma sa špecializuje na prenájom pracovných plošín pre exteriér aj interiér. Ponúkame na prenájom široký výber moderných a bezpečných pracovných plošín rôznych typov a veľkostí, ktoré sú ideálne pre výškové práce a práce na ťažko dostupných miestach.

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a naši kvalifikovaní pracovníci sú pripravení poskytnúť našim zákazníkom vždy profesionálnu pomoc a poradenstvo. Sme zameraní na kvalitu a bezpečnosť, a preto sa snažíme neustále investovať do najnovších technológií a moderných zariadení, aby sme mohli ponúkať najlepší možný servis našim zákazníkom.

Ak potrebujete prenajať pracovnú plošinu pre vaše výškové práce, obráťte sa na nás a my vám radi pomôžeme vybrať tú správnu plošinu pre vaše potreby.